Máte-li jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás na Facebooku.


Diskusní fórum

Datum: 16.08.2018

Vložil: TruckerHL

Titulek: profil

Po aktualizaci na steamu, jsem zapnul hru a profil nikde. Jenom založení nového. Spousta hodin hraní pryč. Nevíte jestli se to dá nějak vrátit? Díky

—————

Datum: 09.08.2018

Vložil: Vojta

Titulek: Multiplayer

Dobrý den,
Mam ETS 2 a chci hrát. Když se chcu zaregistrovat na truckersmp.com tak se to prepne na steam, tam se příhlásím, pak to za preskocí na truckersmp.com a napíšete to
We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours
Profil mám veřejný a odehraných někkolik desítek hodin.
Poraď te prosí,

—————

Datum: 27.07.2018

Vložil: David

Titulek: Multiplayer

lidi jak mam naistalovat multiplayer a kde njdu nejaky odkaz dekuji

—————

Datum: 02.07.2018

Vložil: Tomáš

Titulek: Nátěry

Dobrý den
chtěl bych se zeptat jestli tu není někdo kdo by mi poradil jak udělat skin na tahač fungujici do multiplayeru? Děkuji

—————

Datum: 13.06.2018

Vložil: Renceekkkk

Titulek: DLC

Zdravím jak mám nainstalovat DLC going EAST na euro truck nevím jak poradí mi někdo pls,předem děkuji :)

—————

Datum: 02.07.2018

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: DLC

Ahoj Pokud jsi si dlc zakoupil a nenainstalovalo se doporučuji jít na steam do knihovny kliknout na ets 2 a potom si najít dlc a u každého dlc máš stav(nainstalováno nenainstalováno atd..) za tím máš kolonku na kterou mužeš kliknout. Klikni na to a zmizí tam fajvka klikni podruhé a dlc by se ti po chvíli mělo instalovat . )

—————

Datum: 11.06.2018

Vložil: maty

Titulek: opětovna instalace

ahoj mam prosbu mam origo hru mel jsem ji nainstalovanou a hratelnou bohužel jsem musel dat PC do opravy po opětovné instalaci i zaregistrovaní na steamu na můj účet nelze nainstalovat píše že klíč byl použit na steamu mě odkazují na prodejce díky za radu

—————

Datum: 12.06.2018

Vložil: Truec

Titulek: Re: opětovna instalace

Sa musiš prihlásiť na ten steam učet, kde si aktivoval hru prvy krat

—————

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertKap

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is an essential portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate is located just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections of the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most kinds of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections originating from other parts of the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some from the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations a week will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to look at to make sure a proper prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should opt for prostate examination one or more times per year.

—————

Datum: 19.05.2018

Vložil: Smouky

Titulek: Problém s nastavením brzda/couvání

Čau, včera jsem si pořídil volant s pedály. Vše fungovalo jak má. Dnes jsem zapnul hru a po přijmutí zakázky a napojení do hry se kamion sám nastartuje a začne sám od sebe couvat. Volant i pedály mám zkalibrované v ovladači. Zjistil jsem, že v nastavení ovládání nejde pedál brzdy přiřadit k žádné funkci, jako kdyby nefungoval. Nicméně když spustím kalibraci v ovladačích tak funguje a reaguje bez problému. Navíc jsem zjistil, že couvání lze vyvolat pedálem plynu, když ho rychle stlačím a povolím. Když ho stlačuji normálně jedu v před a funguje jak má. A když už jedu přijde mi, že při puštění pedálu plynu kamion oproti včerejšku výrazně zpomaluje až se dá říci, že brzdí. Přeinstalaci ovladače, hry samotné i včetně profilů jsem zkoušel několikrát a nic nepomohlo. Nevěděl by někdo nějakou radu? Díky.

—————


Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

Google.com
(39)
54%

od kamaráda
(6)
8%

Příspěvek na Facebooku
(9)
13%

Odkaz z jiné stránky
(7)
10%

Jinou cestou.....
(11)
15%

Celkový počet hlasů: 72


Anketa

S jakým tahačem jezdíte?

DAF
(59)
28%

Mercedes
(18)
9%

Scania
(48)
23%

Iveco
(12)
6%

Man
(21)
10%

Renault
(12)
6%

Volvo
(29)
14%

Jiný.....
(11)
5%

Celkový počet hlasů: 210


 

TOPlist